CHIRURGIA NACZYNIOWA

Choroby związane z układem krwionośnym i limfatycznym wymagają konsultacji u lekarza, który będzie w stanie odpowiednio zdiagnozować problem oraz wdrożyć leczenie dopasowane do konkretnego przypadku. Osoby, które zmagają się z takimi schorzeniami z pewnością powinny udać się do chirurga naczyniowego – lekarza specjalizującego się w diagnozie i leczeniu patologii tętniczej czy niewydolności żylnej. W naszym centrum medycznym przyjmujemy Pacjentów zmagających się z tymi oraz wieloma innymi chorobami, wymagającymi interwencji lekarskiej.

Dowiedz się w jakich przypadkach warto zapisać się na konsultację oraz poznaj zakres świadczeń oferowanych w naszej placówce.

Czym zajmuje się chirurg naczyniowy i jakie dolegliwości leczy?

Ból dolnych kończyn, uczucie ciężkości, obrzęki, omdlenia czy zaburzenia czucia – te i wiele innych dolegliwości mogą być wystarczającym powodem do podjęcia leczenia u chirurga naczyniowego. Osoba specjalizująca się w tej dziedzinie oferuje pomoc w przypadku różnych chorób układu krążenia, zarówno u osób młodych, jak i seniorów. Lekarz o tej specjalizacji przyjmujący w naszym centrum medycznym zajmuje się wykryciem problemu, zlecaniem badań diagnostycznych oraz przeprowadzaniem zabiegów inwazyjnych i nieinwazyjnych w ramach określonego planu leczenia.

Przebieg wizyty u chirurga naczyniowego – wszystko, co powinieneś wiedzieć przed pierwszą konsultacją!

Czeka Cię pierwsza wizyta u lekarza w naszym centrum i nie wiesz, jak się do niej przygotować? Chirurg naczyniowy przyjmujący w placówce w Suwałkach to lekarz, do którego warto skierować się z pełną dokumentacją medyczną, zawierającą historię przebytych chorób, zabiegów czy informacje o przyjmowanych lekach. Pierwsza konsultacja w naszym centrum medycznym rozpoczyna się od wywiadu, po którym lekarz przystępuje do badania i diagnozy Pacjenta.

Rodzaje badań wykonywanych przez chirurga naczyniowego

Centrum Medyczne Suwałki świadczy usługi w ramach dziedziny, jaką jest chirurgia naczyniowa. Poza konsultacjami kierujemy Pacjentów na podstawowe i rozszerzone badania, takie jak USG dopplerowskie, flebografię z elementami tomografii komputerowej, diagnozy arteriograficzne oraz inne analizy zlecone przez chirurga naczyniowego w toku leczenia.