Psychologia dziecięca

Współpracujemy z psychologiem z przygotowaniem pedagogicznym. Towarzyszy dzieciom, rodzicom i nastolatkom w szukaniu rozwiązań problemów, pracując głównie w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (TSR).  Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w poradni psychologiczno-pedagogicznej, w szkole, prowadząc liczne warsztaty zarówno dla rodziców, nauczycieli jak i nastolatków. Ma doświadczenie w diagnozie dzieci. Obecnie pracuje jako Psycholog w żłobkach, gdzie ma okazję pomagać najmłodszym dzieciom.  Nieustannie poszerza swoje kompetencje uczestnicząc w różnorodnych kursach, szkoleniach, webinarach.

Cennik: Pierwsza wizyta- 150 zł, kolejne wizyty -120 zł

  • Konsultacja psychologiczna dla rodziców/opiekunów –60 min

To spotkania, podczas których jest możliwość porozmawiania o tym, co rodzica/opiekuna martwi w zachowaniu i funkcjonowaniu dziecka lub w relacji z nim. Jest to przestrzeń do tego, aby przyjrzeć się własnym stosowanym metodom wychowawczym, reakcjom, omówić potrzeby dziecka i rodziny.

  • Konsultacja psychologiczna dla dzieci (poniżej 12 r.ż.)-50 min

Pierwsze spotkanie przeznaczone jest dla rodziców/opiekunów, służy wzajemnemu poznaniu się, określeniu oczekiwań co do pomocy i wsparcia. Podczas spotkania psycholog określa, czy i w jaki sposób jest w stanie pomóc, rodzic zaś decyduje, czy zaproponowana forma pomocy jest odpowiednia dla jego dziecka.  Kolejne spotkania w zależności od potrzeb indywidualnych, odbywają się z samym dzieckiem lub z dzieckiem i rodzicem.

  • Konsultacja psychologiczna dla nastolatków (12 r.ż.)- 50 min

Pierwsze spotkanie przeznaczone jest dla rodziców/opiekunów wraz z nastolatkiem. Podczas takiego spotkania ustalone są oczekiwania, ilość spotkań oraz jest to także moment, w którym rodzic wraz z młodym człowiekiem może się przekonać czy takiej formy pomocy poszukują.

Zapisy:

Rejestracja CM Suwałki +48 577 885 111